Gazeta Mazowiecka
Gazeta Mazowiecka
ul. Opieńskiego 4
02-495 Warszawa-Ursus
tel./fax: (022)662-49-14
tel. kom. 0 504-363-802
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.gazetamazowiecka.pl/


Gazeta Mazowiecka ukazuje się dwa razy w miesiącu od 1991 roku, w formacie B3, powierzchnia zadruku 26,5 x 38 cm. Swym zasięgiem obejmuje: Ursus, Okęcie, Włochy, Bemowo, Ochotę, Piastów, Pruszków, Ożarów Maz., Michałowice  i Brwinów. Nakład Gazety wynosi 30 tys. egzemplarzy i wykładany jest w największych sklepach, bankach urzędach, pocztach, placówkach służby zdrowia itp.
Założeniem Gazety jest promowanie ludzi działających na rzecz gospodarki, kultury, sporu i zdrowia. W swoich publikacjach przybliżamy mieszkańcom historię związaną z danym terenem oraz śledzimy poczynania samorządów terytorialnych.
"Gazeta Mazowiecka" jest gazetą prywatna i niezależną. Nie jest związana z żadną opcją polityczną.
Oferuje możliwość umieszczania zarówno ogłoszeń drobnych, jak i reklam, artykułów i tekstów sponsorowanych czy insertów. Cena za reklamę wynosi: w pełnym kolorze 1 cm kw. - 3,50 zł; w czarno-białym - 2,50 zł. (+ podatek VAT). Pierwsza strona jest 100% droższa a ostatnia 50%. Koszt insertu to 0,08 zł. Do cen reklam nie doliczamy dodatkowych opłat za opracowanie projektu i wykonanie reklamy. Gotowe reklamy przyjmowane są w rozszerzeniu: cdr, pdf, tif, jpeg.
Koszt zmieszczenia reklamy na całej stronie - 3000 zł., 1/2 - 1500 zł., 1/4 - 750zł.
Cena artykułów i tekstów sponsorowanych jest umowna.
Wszystkie ceny reklam podlegają negocjacji.

Julian Brachmański
e-max.it: your social media marketing partner