Informacje
Szkoła rodzenia w Ożarowie Mazowieckim
czwartek, 09 marca 2017

bocian

20 marca br. rozpoczyna się I cykl zajęć w ramach „Programu polityki zdrowotnej Gminy Ożarów Mazowiecki przygotowującego przyszłych rodziców na przyjęcie dziecka – zajęcia w szkole rodzenia”. Program realizowany będzie w Centrum Inicjatyw Społecznych „Przy Parku” w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 292.

Program obejmuje zajęcia edukacyjne: teorię i praktykę, dla przyszłych mam i ojców. Jeden cykl składał się będzie z 5 grupowych spotkań, każde trwające ok. 3 godz. – w poniedziałki od godz. 17.30.

Każdorazowo udział może wziąć maksymalnie 20 osób/10 par.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Szkoła rodzenia w Ożarowie Mazowieckim
środa, 22 lutego 2017

W 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim prowadzone będą zajęcia szkoły rodzenia w ramach realizacji „Programu polityki zdrowotnej Gminy Ożarów Mazowiecki przygotowującego przyszłych rodziców na przyjęcie dziecka – zajęcia w szkole rodzenia”.

Program obejmuje zajęcia edukacyjne: teorię i praktykę, dla przyszłych mam i ojców. Jeden cykl składał się będzie z 5 grupowych spotkań, każde trwające ok. 3 godz. – 1 raz w tygodniu. Każdorazowo udział może wziąć maksymalnie 20 osób/10 par.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Kolejna edycja kampanii społecznej „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina”
piątek, 18 listopada 2016

reklama zbiorczaKolejna edycja kampanii społecznej pt. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina” skierowana jest do wszystkich osób, które spotykają się z problemami oraz wyzwaniami korzystając z opieki zdrowotnej. Ważne jest, aby każdy z nas wiedział jak poradzić sobie w polskiej służbie zdrowia. Wiedza o prawach pacjenta jest nadal niewystarczająca i wiele osób nie ma świadomości, że przysługuje im szereg możliwości dochodzenia swoich praw, w tym także pomoc wyspecjalizowanych instytucji – przede wszystkim Rzecznika Praw Pacjenta – centralnego organu rządowego, powołanego w 2009 r. w celu ochrony praw pacjenta.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…