Spotkania w Centrum Inicjatyw Społecznych
Informacje
czwartek, 20 kwietnia 2017

REFERENDUM GMINNE – 4 czerwca 2017 roku

Szanowni Mieszkańcy Gminy Ożarów Mazowiecki

W dniach 10 maja, 17 maja, 24 maja i 31 maja 2017 r.  w godzinach 18.00 – 20.00 w Centrum Inicjatyw Społecznych „Przy Parku” zapraszamy Mieszkańców do dialogu na temat zagrożeń i szans związanych z włączeniem Gminy Ożarów Mazowiecki do MegaWarszawy. Czekać na Państwa będą Paweł Kanclerz – Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego, Dariusz Skarżyński – Zastępca Burmistrza, Jolanta Niegrzybowska – Sekretarz Gminy i Małgorzata Piotrowska – Skarbnik Gminy.

4 czerwca 2017 roku każdy uprawniony do głosowania Mieszkaniec Gminy będzie mógł zdecydować, w jakim kierunku będzie podążała nasza Gmina przez następne lata.
Jest to ważny temat dla każdego z nas. I dla tych, którzy się tutaj urodzili, i dla tych, którzy się tutaj przeprowadzili, założyli rodziny i uważają to miejsce za swoją Małą Ojczyznę.

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniach i dyskusji ułatwiającej udzielenie odpowiedzi na pytanie referendalne:

 „Czy jest Pan/Pani za tym, żeby m.st. Warszawa, jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Gminę Ożarów Mazowiecki?”

Pokażmy, że jesteśmy wspólnotą.

NIC o NAS bez NAS

e-max.it: your social media marketing partner
 
Kalendarz spotkań w sprawie Referendum Gminnego
Informacje
czwartek, 20 kwietnia 2017
 

NIC o NAS bez NAS

 
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz sołtysi i przewodniczący zarządów osiedli zapraszają Mieszkańców na spotkania w sprawie przedmiotu referendum gminnego zarządzonego na 4 czerwca 2017 roku.

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniach i dyskusji ułatwiającej udzielenie odpowiedzi na pytanie referendalne:

„Czy jest Pan/Pani za tym, żeby m.st. Warszawa, jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Gminę Ożarów Mazowiecki?”

KALENDARZ SPOTKAŃ

W SPRAWIE REFERENDUM GMINNEGO

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Trwa rekrutacja do projektu PUNKT ZWROTNY!
Komunikaty
środa, 19 kwietnia 2017

Logo Punkt ZwrotnyPunkt Zwrotny to miejsce, w którym młodzież znajdująca się w trudnej sytuacji życiowej (bezdomność, brak kwalifikacji zawodowych, brak odpowiedniego zaplecza rodzinnego) może uzyskać kompleksowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb wsparcie w pracy nad poprawą własnej sytuacji. Celem projektu jest wzrost umiejętności społecznych oraz kompetencji i kwalifikacji zawodowych koniecznych do podjęcia pracy przez uczestników.

W ramach działania oferujemy:

  • przeprowadzenie diagnozy pozwalającej na przygotowanie  odpowiedniej oferty;
  • pośrednictwo pracy w zakresie wyboru zawodu zgodnego z kwalifikacjami i kompetencjami, w tym możliwość podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych;
  • pracę nad motywacją do aktywnego uczestnictwa w projekcie, omawianie bieżących problemów oraz pomoc w trudnych sytuacjach;
  • warsztaty psychoedukacyjne;
  • trening pracy;
  • sfinansowanie kursu zawodowego;
  • reedukację i wsparcie w kontynuowaniu nauki.
e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Ruszyły zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego!
Komunikaty
środa, 19 kwietnia 2017

Logo maraton 7Tegoroczna edycja półmaratonu, odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku. Co roku impreza przyciąga coraz więcej zawodników. Niska opłata startowa, organizacja na najwyższym poziomie, wyjątkowa atmosfera oraz malownicza trasa przebiegająca przez teren czterech gmin Powiatu Warszawskiego Zachodniego, to tylko niektóre z atutów tego biegu.

Bieg odbędzie się na sprawdzonej, bardzo szybkiej trasie prowadzącej z Błonia, a kończącej  się tylko 12 km od granicy Warszawy – w Borzęcinie Dużym. Półmaraton jest świetną okazją do sprawdzenia się dla mniej doświadczonych biegaczy oraz tych, którzy myślą o startach na dystansie pełnego maratonu. Impreza co roku przyciąga środowisko biegaczy nie tylko z Mazowsza, ale również i całego kraju.

Półmaraton ma na celu upamiętnienie sylwetki wybitnego sportowca i olimpijczykaJanusza Kusocińskiego(w okresie międzywojennym mieszkańca miejscowości Ołtarzew w Gminie Ożarów Mazowiecki), popularyzację i promocję sportu oraz zachęcenie wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zapisy do 7. Półmaratonu im. Janusza Kusocińskiego prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.polmaraton.pwz.pl, www.datasport.pl. Limit uczestników został wyznaczony na 1000 osób, a trasa posiada atest PZLA.

e-max.it: your social media marketing partner
 
Ogłoszenie o naborze
Komunikaty
wtorek, 18 kwietnia 2017

Zarząd Stowarzyszenia ,,Między Wisłą a Kampinosem’’ z siedzibą w Czosnowie ogłasza konkurs na stanowisko: Specjalista ds. wdrażania i rozliczania funduszy zewnętrznych.

Załączniki:

pdfogłoszenie.pdf

pdfkwestionariusz_dla_kandydata.pdf

docxoświadczenie_-_stan_zdrowia.docx

docxoświadczenie_-_zbiorcze.docx

e-max.it: your social media marketing partner
 
Gmina Leszno zaprasza na IV Cross z historią w tle!
Komunikaty
wtorek, 18 kwietnia 2017

plakat cross wym 750 x550-01Główną atrakcją imprezy będzie IV Bieg Pamięci Żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej na 10 km, zorganizowany na cześć weteranów walk stoczonych w Puszczy Kampinoskiej podczas II wojny światowej. Rejestracja na stronie crosszhistoria.pl w zakładce Bieg Główny.

Impreza odbędzie się w podwarszawskim Lesznie w malowniczej scenerii Kampinoskiego Parku Narodowego. Zapraszamy już 13 maja.

Inne atrakcje przewidziane w programie Crossu: 10 Małych Biegów Pamięci, inscenizacja historyczna, diorama przedstawiająca obozowisko partyzanckie i niemiecki sztab polowy, stoisko Kampinoskiego Parku Narodowego z konkursami dla dzieci, pokazy broni, pionierki harcerskiej, wystawa prac malarstwa śp. Kpt. Tadeusza Budzyńskiego, żołnierza AK. Wśród gości honorowych obecni będą weterani walk w Puszczy Kampinoskiej.

PATRONI HONOROWI: Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ambasador Węgier Orsolya Kovacs, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Jarosław Szarek, Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk, Inspektor Wojsk Lądowych gen. Bryg. Wojciech Grabowski, Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński, Wójt Gminy Leszno Andrzej Cieślak, Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego  Mirosław Markowski, Prezes Środowiska Grupy Kampinos ŚZŻAK Marcin Biegas, Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego Jan Ołdakowski

PATRONAT MEDIALNY: TVP 3, TVP Historia, RDC, MaratonyPolskie.PL

SPONSORZY: IPN, BioPlanet, Powiat Warszawski Zachodni

Szczegółowe informacje: www.crosszhistoria.pl

Bezpośredni link do zapisów na bieg: https://domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=181

Idea: Pomysł organizacji imprezy biegowo-historycznej Cross z historią w tle zrodził się z potrzeby przywołania zapomnianej historii pełnej heroicznych czynów i postaw żołnierzy Grupy Kampinos Armii Krajowej. Edyta Przybysławska 

e-max.it: your social media marketing partner
 
Dog Games Spring 2017
Komunikaty
wtorek, 18 kwietnia 2017

DG 2017 druk copyZawody dogfrisbee, 22 i 23 kwietnia 2017 r., 

teren sportowy w Kaputach przy ul. Sochaczewskiej 218

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.doggames.pl

 Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/176806116162352/

e-max.it: your social media marketing partner
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 476