Apel o pomoc dla Piotrusia
Komunikaty
wtorek, 17 sierpnia 2010
 Starosta Powiatu Grójeckiego, Stowarzyszenie "Biegiem przez Polskę" oraz Anna i Tomasz Dorobowie, zwrócili się do Naszej Gminy z  prośbą o pomoc  w Akcji pod hasłem "Mazowsze biegnie dla Piotrusia", której celem jest przeprowadzenie zbiórki pieniędzy na leczenie Piotrusia Doroby. Chłopiec ma obecnie 5 lat, w wieku dwóch lat wykryto u niego złośliwego guza mózgu z przerzutami do rdzenia kręgowego. Jedyną możliwością jest zastosowanie naświetlań protonowych, które nie są dostępne w Polsce. Istnieje możliwość przeprowadzenia ich za granicą w niemieckiej Klinice w Monachium. Koszt leczenia wynosi ok. 500 tys. zł. Rodzice chłopca nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów, które znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny, a jest to jedyna szansa na ratowanie życia ich jedynego dziecka.
e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Budowa Pomnika Ks. Jerzego Popiełuszki
Komunikaty
wtorek, 17 sierpnia 2010

 Budowa Pomnika Ks. Jerzego Popiełuszki (14.IX.1947-19.XI.1984) w Suchowoli zainicjowana przez Honorowy Komitet Budowy Pomnika Ks. Jerzego Popiełuszki

Osoba Ks. Jerzego Popiełuszki jest mocno związana z Podlasiem a szczególnie z ziemią suchowolską. To tu wzrastał i uczęszczał do szkoły podstawowej a potem liceum. Pobierane nauki oraz wychowanie w rodzinie katolicko-patriotycznej, ukształtowały osobowość przyszłego Kapelana Solidarności.

Honorowy Komitet Budowy Pomnika Ks. Jerzego Popiełuszki w Suchowoli, działający przy fundacji im. ks. J. Popiełuszki, pragnąc uczcić pamięć Wielkiego Polaka oraz włączyć się w obchody uroczystości dziękczynnych  w związku z beatyfikacją ks. Jerzego Popiełuszki, informuje iż prowadzana jest zbiórka funduszy na rzecz budowy pomnika, który stanie w parku miejskim  w Suchowoli. Jego odsłonięcie i poświęcenie oraz msza dziękczynna planowane są na 12 września 2010 roku.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Informacja Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych
Komunikaty
środa, 18 sierpnia 2010
 Informacja Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w sprawie zawieszenia konkursu nr 2/POKL/8.1.1/2010

Na prośbę Mazowieckiej Jednostki Wdrażania programów Unijnych informujemy, iż w ramach PO KL Priorytet VIII, Poddziałanie 8.1.1 "Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw" - projekty konkursowe została przekroczona kwota przewidziana na dofinansowanie realizacji projektów w konkursie 2/POKL/8.1.1/2010.
e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Dożynki 2010
Komunikaty
środa, 18 sierpnia 2010
e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Przerwa Technologiczna
Komunikaty
czwartek, 19 sierpnia 2010

 Informujemy, że w związku z przerwą technologiczną baseny Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim, będą nieczynne w okresie od 23 sierpnia do 8 września 2010 r.

Za utrudnienia PRZEPRASZAMY.
e-max.it: your social media marketing partner
 
Zwrot podatku akcyzowego w 2010r.
2010
wtorek, 31 sierpnia 2010

minrol
Każdy ROLNIK, który chce odzyskać część
pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT.

W terminie od 1 września 2010 r. do 30 września 2010 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 marca 2010 r. do 31 sierpnia 2010 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2010 r.

Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kolejowa 2, III piętro, pok. 302.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
Pomoc mieszkańców Ożarowa Mazowiecki dla zniszczonej powodzią Bogatyni
Komunikaty
piątek, 27 sierpnia 2010

DSCN0222W obliczu klęski żywiołowej, która kilkanaście dni temu dotknęła Bogatynię z inicjatywy mieszkańców Gminy Ożarów Mazowiecki przeprowadzona została zbiórka darów dla powodzian. Dary zostały przekazane bezpośrednio do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bogatyni 25 sierpnia.

e-max.it: your social media marketing partner
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 471 472 473 474 475 476 następna > ostatnia >>

Strona 475 z 476