Przyjęcia mieszkańców w środę 24 stycznia 2018 r.
Komunikaty
wtorek, 23 stycznia 2018

W środę 24 stycznia 2018 r. z powodu choroby Burmistrza Pawła Kanclerza mieszkańców w sprawach skarg i wniosków przyjmował będzie Zastępca Burmistrza do spraw społecznych Tomasz Tymoftyjewicz.

 
Ożarowskie kolędowanie z zespołem ENEJ
Komunikaty
wtorek, 23 stycznia 2018

19Świąteczny nastrój, podczas wyjątkowego koncertu w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim, przywołał zespół Enej, który 20 stycznia zaprezentował znane wszystkim kolędy i pastorałki w swoich autorskich aranżacjach, z akcentami ukraińskimi.

Koncert stanowił spektakularne wydarzenie muzyczne, mogliśmy usłyszeć bliskie naszym sercom kolędy i pastorałki w autorskich, oryginalnych aranżacjach, choć nie zabrakło też wykonań standardowych i refleksyjnych. Dla słuchaczy, wypełniających kościół po brzegi, była to okazja do pośpiewania razem z artystami i powrotu na chwilę, do świat, które minęły. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo na każdy kolejny utwór, co tworzyło niezwykłą atmosferę tego wydarzenia. Świetny kontakt z publicznością nawiązał lider zespołu, Piotr Sołoducha.

Ten niezwykły projekt muzyczny, odwołujący się do tradycji kolędowania, miał w sobie niesamowitą energię, młodość i radość, właściwą dla koncertów grupy Enej. Wspaniałe dźwięki wyczarowane przez zespół na długo pozostały w sercach słuchaczy. Jeśli kiedyś ukaże się płyta z kolędami w wykonaniu tych świetnych muzyków to gorąco polecam, a jeszcze bardziej posłuchanie ich na żywo, w tym repertuarze.

Wspominając ten świetny koncert, zapraszam Państwa do obejrzenia fotoreportażu.

kliknij aby przejść do galerii zdjęć 

Jolanta Kołodyńska – Rzeźnik
Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim

Więcej…
 
Nocny spacer po Ożarowie…
Komunikaty
wtorek, 23 stycznia 2018

35Długo wyczekiwany śnieg skłonił nas do zimowego spaceru po Ożarowie Mazowieckim, ozdobionym jeszcze świątecznymi iluminacjami. Chcieliśmy wykorzystać również okazję do pokazania Państwu innego oblicza centrum miasta, po zmroku. Efekty tego spaceru przedstawiamy na zdjęciach.

kliknij aby przejść do galerii zdjęć 

Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim

 
DOTACJA NA WYMIANĘ PIECA – edycja 2018
Komunikaty
czwartek, 18 stycznia 2018

plakat pieceGmina Ożarów Mazowiecki planuje złożyć (po ogłoszeniu naboru) do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wniosek o dofinansowanie w 2018 r. wymiany kotłów grzewczych w gospodarstwach domowych mieszkańców.

Z uwagi na duże zainteresowanie Mieszkańców dofinansowaniem wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła z dniem 2 stycznia 2018 r. rozpoczynamy przyjmowanie deklaracji uczestnictwa w programie na 2018 rok.

Więcej…
 
UWAGA MIESZKAŃCY – ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
Komunikaty
piątek, 19 stycznia 2018

Szanowni Państwo!

W związku z akcją odśnieżania Miasta i Gminy prosimy o niepozostawianie samochodów w pasach dróg gminnych tj: na poboczach i chodnikach, ponieważ utrudnia to możliwość manewrowania odśnieżarkami oraz należyte odśnieżenie dróg gminnych.

Informujemy, że w przypadku braku przejezdności dróg lub ich śliskości związanych z opadami śniegu mieszkańcy naszej Gminy mogą bezpośrednio zgłaszać ten fakt do pracowników Wydziału Ochrony Środowiska w godzinach pracy Urzędu i poza godzinami pracy na telefony komórkowe pracowników (rozmowa telefoniczna lub sms). Dotyczy to dróg gminnych z wyłączeniem dróg prywatnych.

Więcej…
 
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej
Komunikaty
czwartek, 18 stycznia 2018

 

pge dystrybucja planowe wyłączenia button

Gmina Ożarów Mazowiecki informuje o planowych wyłączeniach prądu
przez Zakład Energetyczny w Pruszkowie.

DATA,

GODZINY WYŁĄCZEŃ

MIEJSCOWOŚĆ,

NAZWY ULIC

22.01.2018

Poniedziałek

08:30 – 11:00

Płochocin

 • ul. Zabytkowa
 • ul. Długa
 • ul. Ogrodowa
 • ul. Lipowa
 • ul. Partyzantów
 • ul. Mostowa
 • ul. Szeroka
 • ul. Władysława Łokietka
 • ul. Mazowiecka
 • ul. Przemysłowa
 • ul. Zwierzyniecka

25.01.2018

Czwartek

08:00 – 10:00

Duchnice

 • osiedle RSP

 
Koncert Kolęd
Komunikaty
wtorek, 16 stycznia 2018

enej koledyZapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Enej, 20 stycznia 2018 r., godz. 16.00, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Archidiecezji Warszawskiej.

WSTĘP WOLNY!

Enej - Gdy się Chrystus rodzi (Official video):
https://www.youtube.com/watch?v=wqeypvopfBI&t=9s

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 511