Seans filmowy
piątek, 01 grudnia 2017

PLAKAT FACETSCENA OŁTARZEW zaprasza mieszkańców do spędzenia sobotniego wieczoru 09.12.2017 r. godz. 19:30 na seansie filmowym.

„FACET NA MIARĘ” to romantyczna komedia z udziałem gwiazd kina francuskiego. Jean Dujardin, laureat Oscara za rolę w fimie „Aartysta” oraz Virgin Efira, aktorka znana z filmu „Miłosć po francusku”.

Śmiech to zdrowie! Kolejny film po „Nietykalnych”, który rozbawi do łez.

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Pewnego dnia telefonuje do niej nieznajomy, Alexandre (Jean Dujardin), który odnalazł jej zgubioną komórkę. Proponuje wspólną kolację połączoną ze zwrotem telefonu. Jedyną wskazówką Diane, by rozpoznać mężczyznę jest tajemnicze zdanie: „nie sposób mnie przegapić”. Alexandre faktycznie wyróżnia się wśród gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szaloną przygodą. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…