Jaka strategia rozwoju kultury w Ożarowie Mazowieckim?
Konsultacje z mieszkańcami przy współpracy z projektem „W Dialogu”.
czwartek, 27 kwietnia 2017

Jak mieszkańcy oceniają ofertę kulturalną w naszej Gminie? Czy chętnie korzystają z propozycji kulturalnych? Jakie zdaniem mieszkańców są najważniejsze potrzeby w zakresie oferty kulturalnej? W jakim kierunku powinna się ona rozwijać? Zapraszamy wszystkich mieszkańców do dzielenia się opiniami i wzięcia udziału w konsultacjach społecznych!

Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim organizuje konsultacje dla mieszkańców dotyczące tworzenia strategii rozwoju kultury w gminie, przy współpracy z projektem „W Dialogu”. Projekt „W Dialogu”, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, to interdyscyplinarny zespół tworzony przez Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”, Polski Związek Głuchych i Spółdzielnię Socjalną „Fado”, a także Studio Promocji MIT.

W ramach konsultacji na platformie internetowej „W Dialogu”, dostępnej pod adresem: https://ozarow-mazowiecki.wdialogu.uw.edu.pl zarejestrowani mieszkańcy mogą wziąć udział w anonimowej ankiecie, mogą zapisać się na debatę bezpośrednią (24 maja 2017 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kolejowa 2, III piętro), a także zapoznać się z przygotowanymi materiałami informacyjnymi w przedmiotowym zakresie.

Na konsultacje można zapisać się do 08. maja:

− aby wziąć udział w ankiecie i/lub zapisać się na debatę bezpośrednią należy zarejestrować się na platformie internetowej „W Dialogu” (adres: https://ozarow-mazowiecki.wdialogu.uw.edu.pl/)

− aby zapisać się na debatę bezpośrednią można również skontaktować się telefonicznie z Wydziałem Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego – tel. 22 731 32 57

Ankieta dla mieszkańców dostępna będzie, poza platformą „W Dialogu”, również na stronie internetowej Gminy www.ozarow-mazowiecki.pl oraz w wersji papierowej w następujących placówkach:

1. w Urzędzie Miejskim przy ul. Kolejowej 2 (biuro Podawcze, parter) oraz przy ul. Poznańskiej 165 (Wydział Spraw Społecznych, III piętro, pok. 312),

2. w Domu Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Maz., ul. Poznańska 165, oraz filiach:
w Broniszach, ul. Przyparkowa 15 i Józefowie, ul. Fabryczna 15,

3. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ożarowie Maz., ul. Szkolna 2a,

4. w Bibliotece Publicznej w Ożarowie Maz., ul. Szkolna 2 oraz filiach: w Józefowie, ul. Fabryczna 15 i Święcicach, ul. Warszawska 53.

Pod adresem platformy znajduje się instrukcja rejestracji i logowania, a także zapisów na debaty. Mieszkańców prosimy o uzupełnienie w „Profilu Mieszkańca” informacji o obszarze zamieszkania – wystarczy zaznaczyć na mapie punkt znajdujący się w granicach Gminy Ożarów Mazowiecki. Jest to niezbędne do zarejestrowania się na konsultacje.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wszystkie informacje o projekcie znajdą Państwo pod adresem www.wdialogu.uw.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!