Przyjęcia mieszkańców w środę 14 czerwca 2017 r.
Komunikaty
poniedziałek, 12 czerwca 2017

Z uwagi na nieobecność burmistrza Pawła Kanclerza w środę 14 czerwca br., mieszkańców w sprawach skarg i wniosków przyjmował będzie zastępca burmistrza Tomasz Tymoftyjewicz.

 
XV Dni Ożarowa Mazowieckiego za nami
Komunikaty
piątek, 09 czerwca 2017

Piękna pogoda, atrakcyjne występy artystyczne, wesołe miasteczko i animacje dla dzieci, smaczne jedzenie, ponad dziesięć tysięcy mieszkańców i Jarek Jakimowicz w roli konferansjera - tak można podsumować XV Dni Ożarowa Mazowieckiego, które zorganizowane zostały w pierwszy weekend czerwca. Tegoroczne imprezy odbyły się w ramach obchodów 50. rocznicy praw miejskich Ożarowa Mazowieckiego.

Od piętnastu lat przesłaniem obchodów Dni Ożarowa Mazowieckiego jest podkreślenie potencjału i aktywności mieszkańców gminy, integracja społeczna i promocja gminy w regionie.

IMG 0098Świętowanie rozpoczął wspaniały koncert Piotra Rubika „The best of”, który miał miejsce w piątek wieczorem w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Archidiecezji Warszawskiej. Kolejnego dnia organizatorzy zaprosili mieszkańców na festyn rodzinny na obiektach sportowych UKS Ołtarzew. Impreza w tym roku obfitowała w wiele atrakcji, rozpoczęła się tradycyjnie prezentacją zespołów z Domu Kultury „Uśmiech” - Wesołe Wdówki, Ożarowskie Kumoszki, Kapela z Uśmiechem i zespołu Ludowego „Ożarowiacy”.

Więcej…
 
Felicje 2017 wręczone
Felicje
piątek, 09 czerwca 2017

Felicje 2017Rada Miejska, na wniosek Kapituły przyznała nagrody honorowe Gminy Ożarów Mazowiecki Felicje 2017 dla Zespołu Ludowego „ Ożarowiacy” oraz pana Marka Pytkowskiego. Statuetki wręczono 4 czerwca, podczas uroczystej gali.

Zgodnie z uchwałą ustanawiającą nagrodę honorową przyznawaną osobom i instytucjom zasłużonym dla rozwoju gminy, w tym roku, po raz piętnasty wręczono statuetki Felicji.

Więcej…
 
Dar serca – Wielki piknik krwiodawstwa
po raz drugi w Ożarowie Mazowieckim!
Komunikaty
środa, 07 czerwca 2017

Już po raz drugi 10 czerwca 2017 r. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się Wielki Piknik Krwiodawstwa „Dar serca – pobijmy razem rekord !

dar serca - poziom-1Wielki Piknik Krwiodawstwa w tym roku odbędzie się 10 czerwca 2017 r. przy ul. Poznańskiej 129/133 w Ożarowie Mazowieckim, tuż obok siedziby Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Rejestracja dawców rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do godz. 16.00. Na miejscu wydarzenia odstępnych będzie 4 ambulanse, przystosowanych do badań oraz oddawania krwi. Poza mobilnymi punktami pobrań przewidziano też kilka stanowisk stacjonarnych w budynku Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Wydarzeniu będą towarzyszyły liczne atrakcje, m.in. koncert muzyczny, loteria fantowa i pokazy kulinarne gwiazd programów kulinarnych. Przewidziano także turniej piłki nożnej oraz pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu aktualnych wicemistrzów świata.

Akcja honorowego oddawania krwi będzie połączona z próbą pobicia rekordu w ilości osób, które w jednym miejscu oddadzą honorowo krew. Obecnie rekord wynosi 229 litrów i 404 mililitry krwi i został ustanowiony w 2017 roku podczas akcji krwiodawstwa w Pile. Aby pobić rekord krew musi oddać co najmniej 525 osób!

Więcej…
 
Dzień Sportu - Rodzinny Piknik Sportowy
Komunikaty
wtorek, 06 czerwca 2017

dzien sportu10.06.2017 r., od godz. 9.00, u. Szkolna 2, Ożarów Mazowiecki
Bieg Trzeźwości, Nordic Walking, Bieg dla dzieci,

XXIX Ożarowski Bieg im. Janusza Kusocińskiego
Start o godzinie 12:15. Dystans 10 kilometrów.

Zapisy do biegu głównego, regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie www.plywalnia.ozarow.maz.pl/bieg/

 
Planowe przerwy w dostawie energii elektrycznej
Komunikaty
środa, 07 czerwca 2017

pge dystrybucja planowe wyłączenia button

Gmina Ożarów Mazowiecki informuje o planowych wyłączeniach prądu
przez Zakład Energetyczny w Pruszkowie.

Wykaz ulic objętych wyłączeniami prądu:

09.06.2017

Piątek

08:00 – 13:00

Strzykuły

  • ul. Sochaczewska 163 Teren Osiedla

Odwołane
Zmiana terminu

 
Teatr Młyn - "Córka"
Komunikaty
środa, 07 czerwca 2017

Teatr Młyn - CórkaW niedzielę 11 czerwca 2017 r. o godz. 20:00 zapraszamy na sztukę „Córka” Teatru Młyn w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej.

Scena Ołtarzew, ul. Kilińskiego 20, Ożarów Mazowiecki.

WSTĘP WOLNY!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 488