Grafik ostrych dyżurów szpitali w Warszawie
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Na spotkaniu wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego z organami założycielskimi szpitali w Warszawie zatwierdzono grafik ostrych dyżurów na styczeń. W stolicy każdej nocy dyżur będą pełnić dwa szpitale. Pomocy w przypadku drobnych urazów udzielać również będzie pogotowie ratunkowe na ul. Hożej.

 

Więcej…
 
Koncert Noworoczny
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

 
Komunikat Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Od dnia 7 stycznia 2010 r. od godz. 15.00 wprowadzony zostaje zakaz wjazdu samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 10 ton na drogę wojewódzką nr 579 na odcinku Kazuń - Leszno zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu.

 

Więcej…
 
Zimowe Utrzymanie Dróg
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Szanowni Państwo,

W związku z występującymi w ostatnich dniach dużymi opadami śniegu oraz prognozowanymi kolejnymi opadami w najbliższych dniach, zwracamy się z uprzejma prośbą do mieszkańców o bieżące odśnieżanie chodników leżących przy Państwa posesji. Obowiązek ten reguluje ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz wydana na jej podstawie Uchwała Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim Nr 419/06 z dnia 27 kwietnia 2006 r. w sprawie: szczegółowych zasad utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki.

Więcej…
 
LGD "Między Wisłą a Kampinosem" - ogłoszenie o naborze.
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Informujemy iż Zarząd Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Działania "Między Wisłą a Kampinosem" poszukuje kandydata na stanowisko: Główny Księgowy.

Szczegóły ogłoszenia dostępne TUTAJ .

 
Informacja w sprawie odśnieżania dróg gminnych
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Opady śniegu, których ilość  znacznie przekracza poziom opadów notowanych przez ostatnie kilka lat w połączeniu z wiatrem spowodowały zasypywanie dróg i chodników.

Gmina Ożarów Mazowiecki podpisała umowę na odśnieżanie z firmą zewnętrzną. Umowa skonstruowana jest w ten sposób, iż dla wytypowanych dróg gminnych pierwszej kolejności odśnieżania 50 km dróg - (w załączeniu wykaz dróg) firma obowiązana jest do utrzymywania ich przejezdności tzn. usunięcia śniegu luĽnego w czasie do 4 godzin od ustania opadów oraz usunięcia błota pośniegowego w czasie do 6 godzin od ustania odpadów. Dopuszcza się występowanie cienkiej warstwy śniegu ujeżdżonego nie utrudniającego ruchu.

Więcej…
 
Oferta Inwestycyjna Kręczki - Kaputy
Komunikaty
piątek, 15 stycznia 2010

Gmina Ożarów Mazowiecki poszukuje inwestora zainteresowanego zagospodarowaniem działki o powierzchni 11.6 ha w obrębie Kręczki - Kaputy, gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni (tereny usług U/ZP).

Główne atuty inwestycji:

  • lokalizacja w sąsiedztwie obszarów zurbanizowanych, o zwartej zabudowie  mieszkaniowej i dynamicznym rozwoju,
  • brak podobnych obiektów w tej wielkości w sąsiednich gminach,
  • sąsiedztwo aglomeracji warszawskiej (zachodnia część miasta), odległość od centru Warszawy - 12 km, sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej - 8 km.


Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 następna > ostatnia >>

Strona 491 z 501