Punkt potwierdzania Profili zaufanych w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim
Komunikaty
środa, 31 stycznia 2018

pz-znak-art

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż za zgodą Ministra Cyfryzacji w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim został uruchomiony Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego, a w dniu dzisiejszym pierwsi mieszkańcy naszej gminy zweryfikowali swój Profil Zaufany w nowouruchomionym punkcie.

Uruchomienie punktu potwierdzającego pozwala na upowszechnienie Profilu Zaufanego jako narzędzia umożliwiającego dostęp do e-usług świadczonych przez Gminę Ożarów Mazowiecki oraz inne podmioty publiczne.

Więcej…
 
Przygotuj z nami Kalendarz wydarzeń 2018 r.
Komunikaty
środa, 31 stycznia 2018

W przygotowaniu znajduje się tegoroczny kalendarz wydarzeń/ imprez/eventów/spotkań na terenie gminy Ożarów Mazowiecki. Dotyczy on imprez i spotkań kulturalnych, sportowych, inicjatyw społecznych i innych. Wydarzenia powinny mieć formułę otwartą dla mieszkańców gminy.

Zestawienie będzie dostępne dla Państwa na stronie www.ozarow-mazowiecki.pl i systematycznie aktualizowane. Proszę o przekazywanie informacji o zaplanowanych do organizacji wydarzeniach, które warto umieścić w kalendarzu przesyłając wypełniony załącznik na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 13 lutego 2018 roku.

Kalendarz ten ma służyć pomocą w planowaniu terminów poszczególnych wydarzeń i zmniejszeniu ryzyka powielania się ich dat oraz koordynacji promocji na terenie gminy.

Załącznik:

docxKalendarz_imprez_2018

Jolanta Kołodyńska – Rzeźnik
Wydział Spraw Społecznych

 
Informacja o posiedzeniu GKRPA
GKRPA
środa, 31 stycznia 2018

Najbliższe posiedzenie odbędzie się 5 lutego 2018 r. o godz. 17.00.
Następnie (w godz. 18.00 – 20.00) członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych będą pełnić cotygodniowy dyżur dla interesantów.
Posiedzenia oraz dyżury członków komisji odbywają się w Punkcie Konsultacyjno – Informacyjnym ,,UZALEŻNIEŃ”, ul. Poznańska 167A w Ożarowie Mazowieckim.
Więcej informacji na temat działalności GKRPA jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej (bezpośredni link:  http://bip.ozarow-mazowiecki.pl/?c=969).

 
Informacja Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego
Komunikaty
środa, 31 stycznia 2018

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego informuje, iż od dnia 1 lutego 2018 r. do dnia 21 lutego 2018 r. będzie wyłożony do publicznego wglądu opracowany projekt „Programu Ochrony Środowiska dla gminy Ożarów Mazowiecki do roku 2021 z perspektywą na lata 2022-2025” ( dalej - POŚ).

Z treścią projektu można zapoznać się w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kolejowa 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim http://bip.ozarow-mazowiecki.pl/

Uwagi i wnioski do POŚ można składać w terminie 21 dni od dnia ogłoszenia tj. od dnia 01.02.2018 r. do dnia 21.02.2018 włącznie.:
•    w formie pisemnej na adres: Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kolejowa 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki,
•    ustnie do protokołu w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim, w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa,
•    za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w tytule proszę wpisać „uwagi POŚ”)

Uwagi i wnioski złożone po upływie wyżej określonego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

 
Spotkanie Mieszkańców osiedla Franciszków
Komunikaty
środa, 31 stycznia 2018

Informujemy Mieszkańców osiedla Franciszków o spotkaniu, które odbędzie się dnia 7 lutego 2018 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim ul. Kolejowa 2, sala konferencyjna, III piętro.
Celem spotkania będzie omówienie projektu „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ożarowa Mazowieckiego – północ z częścią wsi Ołtarzew – część VI”.

 
Informacja Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego
Komunikaty
wtorek, 30 stycznia 2018

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego informuje, iż od dnia 5 lutego 2018 r. do dnia 28 lutego 2018 r. będzie wyłożony do publicznego wyglądu projekt „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ożarów Mazowiecki dla obszaru Macierzysz – Jawczyce - Mory – część I” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Z dokumentacją sprawy będzie można zapoznać się w pokoju nr 211 w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim ul. Kolejowa 2, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 21 lutego 2018 r. o godz. 16:30 w Urzędzie Miejskim w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Kolejowej 2, sala konferencyjna, piętro III.

Więcej…
 
Informator Ożarowski 01/2018
Komunikaty
wtorek, 30 stycznia 2018

io 01 2018 vizualNowy, styczniowy numer "Informatora Ożarowskiego" jest już dostępny. Zachęcamy do pobierania poprzez poniższy odnośnik.

pdfInformator_Ozarowski_styczen_2018_online

pdfInformator_ozarowski_styczen_2018_kalendarz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 516